Използвайки този уебсайт, вие се съгласявате със съхраняването на бисквитки на вашето устройство за подобряване на навигацията в сайта, анализиране на използването на сайта и подпомагане на нашите маркетингови усилия. Вижте нашата политика за поверителност за повече информация.

Шофьор-доставчик на ел. материали

March 28, 2024

"Електро плюс" ООД е водеща компания в областта на търговията с електроматериали, ел. апаратура и съоръжения за промишления и жилищния сектор. Във връзка с иновационната си политика за развитие и разширяване на дейността си, търсим да назначим за склад гр. Пловдив:

ШОФЬОР-ДОСТАВЧИК НА ЕЛ. МАТЕРИАЛИ

Изисквания:

  • Шофьорска книжка, кат. „В“;
  • Умения за работа в екип, организираност и отговорност;
  • Опит на същата и/или подобна позиция ще се счита за предимство.

Задължения:

  • Приема материали от склада и ги доставя до клиентите;
  • Приема материали от доставчици и ги доставя в склада на Дружеството и/или на клиенти;
  • Отговаря за предаването и приемането на фактурите и стоковите разписки, придружаващи материалите;
  • Поддържа добра комуникация и добро отношение с клиентите;
  • Подпомага продажбите, като следи за количествата при предаването и приемането на материалите;
  • Подпомага извършването на дейности по приготвяне и подреждане на материали в склада;
  • Грижи се за техническата изправност и добрия външен вид на повереното му МПС.

Компанията предлага:

  • Отлична работна атмосфера сред млад и квалифициран екип;
  • Редовно изплащане на работната заплата;
  • Петдневна работна седмица;
  • Социални придобивки;
  • Работа в компания с дългогодишен опит и традиции в сферата на електроматериалите;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Не се работи в почивни дни и официални празници.

Само одобрените по СV кандидати ще бъдат потърсени за интервю.

Кандидатствайте за обявата
Обадете ни се
+359 32 676 136